Spojená škola sv. Košických mučeníkov              
      Gymnázium

INFO CENTRUM
TOP AKCIÍ

 


Naše gymnázium patrí medzi renomované školy v širšom regióne. Ponúka kvalitné vzdelanie a prípravu na vysoké školy. Absolventi sa uplatňujú na univerzitách v zahraničí i na Slovensku. Študenti všetkých ročníkov majú počas celého štúdia (na vyučovaní aj doma) k dispozícii iPad.
Od 1.9.2017 ponúkame v spolupráci s IT firmou NESS a IT odborníkmi z USA možnosť profilovať sa v predmete programovanie (Java, Python, C#).


Neprehliadnite


Milí rodičia, milí študenti!

V dňoch od 18.9. - 22.9.2017 bude v našej škole prebiehať zbierka na Boj proti hladu . Zakúpením medovníkového srdiečka (1 Eur) môžete podporiť chudobných na Haiti, Hondurase, Ukrajine, v Rusku, v Albánsku i na Slovensku. Za pomoc vopred ďakujeme. Bližšie informácie o tejto zbierke nájdete tu.
Časový rozvrh v šk. roku 2017/2018

Milí rodičia, milí študenti!

Prosím, všimnite si zmeny v časovom rozvrhu pre školský rok 2017/2018. Informácie nájdete tu.
Novinky v študijnom programe v šk. roku 2017/2018

Milí rodičia, milí študenti!

V šk. roku 2017/2018 ponúkame našim študentom zaujímavé voliteľné predmety, ktoré vychádzajú z aktuálnych požiadaviek trhu práce, a majú študentom napomôcť pri správnej voľbe ďalšieho štúdia na VŠ. Ponuku nájdete tu.
Niektoré zmeny a plány školských podujatí s platnosťou od 09/2017

Bližšie informácie nájdete tu.
INEKO 2015/2016 - rebríček najlepších škôl - AKTUÁLNE k 31.12.2016
Spoločnosť INEKO pravidelne zverejňuje REBRÍČEK najlepších škôl na Slovensku, na základe výsledkov žiakov. Pozrite si, ako obstálo naše gymnázium medzi gymnáziami v košickom kraji.
Pre bližšie informácie si kliknite na nasledujúci link.
Ak ste sa dostali k inému "rebríčku" zo stránky INEKO, chceme upozorniť na túto skutočnosť: Metodika vyžaduje, aby bol dlhodobý priemer aspoň 20 testovaných žiakov za rok. Inak hodnotenie síce priznané je, no iba pre informáciu a školu v takom prípade neporovnávajú v rebríčku s ostatnými. Ak však do rebríčka škôl zahrniete aj školy s menším počtom testovaných žiakov, zobrazí sa Vám rebríček (týka sa GYM v KE kraji), kde sme sa umiestnili na výbornom 14. mieste s priemerom 5,5.
Udialo sa u nás ...
Všetky články nájdete v sekcii udalosti.
Väzby a Vzťahy z obrazoviek Tv Lux NAŽIVO na GKM
8. septembra 2017 sme na našom gymnáziu privítali vzácneho hosťa Pavla Danka - muža poznačeného diagnózou tvorivosti, ktorý sa rád hrá so slovami, s divákmi aj s vlastnými gestami a s pohybmi.
... viac info nájdete tu.
Spracovala: PaedDr. Helena Čižmárová
Náš megamagnifikát na Mariánskej hore v Levoči
V nedeľu 2. júla 2017 sa vďaka TV Lux náš megamagnifikát rozprestrel v plnej kráse na Mariánskej hore v Levoči. V relácii Dialógy na hore mali naši študenti spolu s pani riaditeľkou a pánom kaplánom možnosť predstaviť svoje umelecké dielo i celý proces jeho tvorby. Pre všetkých, ktorí tam neboli a nemali ani možnosť sledovať priamy prenos, ponúkame záznam z archívu.
 
 
 
 
 
  
Ďakujeme, že ste aj tento rok svojimi 2 % podporili projekty na našej škole.


 
Sv. omša v kaplnke
každý piatok o 7:15 hod.

počas školského roka
Partneri/Projekty


Ako to FUNGUJE? Iba 3 kroky, aby ste nás podporili a ani cent navyše k nákupu. KLIK!


    
© Gymnázium sv. Košických mučeníkov, Košice. All rights reserved.