
Naši chlapci ukázali svoju silu
- Autor palkovalucia
- Kategórie Reportáže
- Date 16. októbra 2025
16. 10. 2025 sa naši chlapci z 3. a 4. ročníka zúčastnili turnaja vo futbale o Pohár mestskej časti KVP.
Do každého zápasu vstupovali s odhodlaním bojovať a vyhrať – a podarilo sa im to na výbornú!
Bez straty bodu a bez jediného inkasovaného gólu sa stali zaslúženými víťazmi turnaja.
Pred každým zápasom mali krásny pokrik „Za jeden tím!“, čo sa dokonale pretavilo aj na ihrisku, kde bojovali jeden za druhého.
Gratulujeme a ďakujeme za skvelú reprezentáciu školy!
Text a foto: Mgr. Tomáš Samko


Môže sa vám páčiť
Pešibus v akcii
14. júna 2026
Šlabikár sa lúčil s prváčikmi
11. júna 2026
Online stretnutie
7. júna 2026